مشاوره و سفارش

انواع میگو تازه :

سالم ترین و باکیفیت ترین گوشت در جهان متعلق به انواع میگو ها است میگو های تازه به دلیل داشتن مواد غذایی غنی در اکثر نقاط دنیا به عنوان غذایی کامل و بسیار خوشمزه مورد توجه هستند. هم میگوی دریایی و هم میگوی پرورشی قابلیت عرضه به شکل تازه صید شده را دارند
بطور کلی میگوی تازه بصورت عمده به دو شکل باسر و بی سر روانه بازار های مصرف می شود.
میگوی تازه بدون سر ماندگاری بیشتری دارد.

میگوی-خشک-شده

انواع میگو خشک شده :

از روشهای باستانی نگهداری انواع گوشت های در جهان روش نمک سود کردن و خشک کردن انهاست امروزه سه روش برای خشک کردن میگو ها در جهان متداول است روش سنتی روش صنعتی و روش خشک کردن در خلاء که هر کدام از اینها برای بازار مصرف خاصی قابل ارائه هستند. خشک کردن در خلاء جدیدترین و ایمن ترین روش برای نگهداری میگو است بطوری که عمر میگو خشک شده با این روش بین 20-25 سال خواهد بود.

انواع کنسرو تن ماهی :

از راه های دسترسی سریع و مصرف اسان ابزیان استفاده از کنسرو تن ماهی است بوی ضخم ماهی برای بسیاری قابل تحمل نیست اما کنسروها با حل این مشکل امروز ماهی را به یکی از اقلام پرمصرف در سبد غذایی مردم جهان تبدیل کرده است. ایران به عنوان کشوری با انرژی و کارگر ارزان یکی از تولید کنندگان مهم کنسرو تن ماهی با کیفیت به شمار می رود. تن ماهی های ایرانی معمولا در اوزان 150،180 و 120 گرمی تولید می شوند.

tun-fish
میگوی-منجمد

 

انواع میگوی منجمد

میگوی منجمد از هر دو گونه پرورشی و دریایی در فصول مخصوص خود با جمع آوری و ذخیره سازی مناسب تولید می شود. میگوی منجمد عمدتا به چهار شکل باسر، بی سر ، بدون پوست و میگوی رگ گیری شده یا همان آماده به طبخ و با استفاده از دستورالعمل های خاص و رعایت استانداردهای فوق العاده سخت گیرانه تهیه می شوند و به تناوب در طول سال روانه بازار های مصرف می شوند. 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میگوی تازه سفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی منجمدسفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی خشک شده سفارشیموجودتماس بگیرید
ماهی پرورشیسفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو تن ماهیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی فراوری ابزیان بارفو ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع میگو تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن آغاز کرد.پیشنهاد سازمانهای جهانی برای بهبود اقتصاد و رهایی از وابستگی به صادرات نفت به عنوان پاشنه آشیل ایران که همواره مورد تحریم است رونق داردن به بخش تولید و تجارت آبزیان است. اصلی ترین حلقه مفقوده ایران در این زمینه برندسازی ومعرفی مناسب محصولات ایرانی به دنیاست در همین راستا مجموعه بارفو با بهره گیری از مجرب ترین تیم برند سازی ایران و با هدف ایجاد بستری مناسب برای معاملات برد برد پا در این عرصه گذاشته است.

مدیر فروش مجموعه فراوری آبزیان بارفو

پریسا میلانی

Call Now Buttonتماس بگیرید