مجموعه فرآوری ابزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات میگو تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

میگو صادراتی | بازار بزرگ فروش انواع ماهی و میگو

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش انواع میگو در بازارصادرات بهترین میگو به جهانلیست قیمت میگو صادراتیپخش مستقیم انواع میگو در بازار

میگو صادراتی ایران شامل گونه ببری سبز (Green tiger)، میگوی سرتیز( بیشتر بصورت خشک شده) و میگو وانامی است سایر گونه های به دلیل تراکم کمتر بخش کمی از بازار صادراتی ابزیان ایران را به خود اختصاص می دهند. در شهر های جنوبی ایران بازار های بزرگ برای فروش ماهی و میگو وجود دارد که اغلب مشتریان این بازار ها خارجیان هستند.

در سال 97 تولید میگو ایران نزدیک به چهل هزار تن بود که بیشترین مقدار از ان روانه بازارهای چین و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان مشتریان عمده ابزیان ایران شده است. اخیرا به دلیل شرایط ارزی کشور ارمنستان،روسیه و ترکیه نیز به این جمع اضافه شدند که این امر نشان دهنده استعداد سرزمینی بسیار بالای ایران برای تبدیل شدن به یکی از قطب های صادرات ابزیان می باشد. در جوزه میگو در حال حاضر کشور اکوادور با صرف سرمایه انسانی و مالی فراوان به عنوان بزرگترین تولید کننده در جهان شناخته می شود و گفته می شود نزدیک به 200 هزار تن در سال تولید میگو دارد.
تولید میگو صادراتی نیازمند رعایت کردن و مدنظر داشتن سلسه مباحثی است که شناخت بازار های بین المللی و سلیقه یابی انها شاید مهمترین بخش این مسئله باشد.پایین بودن هزینه ها در حین کیفیت بالا برای میگو هم به مانند سایر کالا های صادراتی از عوامل تعیین کننده صادرات است. هزینه های تعیین کننده میگوی صادراتی عبارتند از

 • هزینه های پرورش میگو ( خوراک،اجاره مکان، برق، پرسنل و تعمیر نگه داری تجهیزات)
 • هزینه های حمل از مزارع تا کارخانجات عمل آوری
 • هزینه های عمل  آوری ( سورتینگ،بسته بندی ،پرسنل و نگه داری)
 • هزینه های حمل و نقل درون کشور کارخانه تا گمرکات
 • هزینه مجوز های لازم (مجوز غذا و دارو ،قرنطینه)
 • بارگیری (کشتی، ماشین های یخچال دار،هواپیما)
 • کارشناس و پلمپ کانتینر ها
 • بیمه
 • بازاریابی و فروش و …

همه این موارد تقریبا در تمام کشور های پرورش دهنده یکسان هست با این وجود بنظر می رسد می توان راههای برای کم کردن هزینه های تولید و صادرات اجرا کرد که نیاز به اگاهی و همت بالا  دست اند کاران این امر دارد.قیمت تمام شده یک محصول هر چقدر پایین تر باشد خریداران بیشتری را جذب خواهد کرد و این امری بدیهی و اثبات شده است.

سفارش انواع میگو در بازار

برای سفارشات صادراتی روال کار ارسال یک LOI یا درخواست به شرکت ارائه کننده است. این درخواست هم شکل رسمی تری دارد و هم می تواند به شرکت تولید کننده امکان بررسی جدی تر خواسته شما را بدهد هر چقدر LOI ریز تر تهیه شود امکان نهایی شدن یک معامله بیشتر خواهد بود.LOI  با معرفی مجموعه یا شخص درخواست کننده و ارائه سوابق خرید از کشور مقصد شروع شده سپس شرایط سفارش محصول مد نظر را ذکر می کنند. LOI برای حوزه میگو اغلب شامل موارد زیر است.

تجارت ابزیان

   •  نوع میگو (دریایی یا پرورشی)
   • گونه مد نظر
   • سایز  میگو
   • شکل میگو( باسر،بدون سر، PUD و PD)
   • مقدار کل سفارش
   • مقدار هر سایز و شکل به صورت جداگانه
   • نوع بسته بندی
   • زمان تحویل
   • مکان تحویل
   • و رنج قیمت مورد نظر (نسبی)

  صادرات بهترین میگو به جهان

  برای صادرات همیشه تصور بر این است که بهترین نوع میگو باید در نظر گرفته شود این تفکر درستی است اما باید در نظر گرفت که تمام مشتری صادراتی فقط یک نوع یا گونه خاصی را سفارش نخواهند داد داشتن سبدی متنوع از انواع میگو های صادراتی ایران می تواند احتمال عقد قرارداد را افزایش دهد. هر کدام از کشور های مشتری میگوی ایران طالب نوع خاص و سایز خاصی از میگو هستند اما پرطرفدارترین نوع میگو که اغلب گونه صادراتی نیز محسوب می شود میگو صورتی بوشهر یا میگو ببری است این میگو گونه بومی خلیج فارس است و در استان بوشهر صید عمده می شود بازار پسندی فوق العاده ای دارد اما به دلیل حفظ ذخایر دریایی صید ان محدود و هر سال تابستان مرداد ماه فصل برداشت ان است ( بسته به زمان اجازه برداشت شیلات).

متاسفانه علارغم تلاشهای بسیار و صرف هزینه های فراوان تا کنون امکان پرورش این میگو نبود و گونه ای است که نمونه پرورشی ندارند تنها نوع پرورشی میگوی ایران گونه وانامی است که بیشترین حجم صادرات میگوی ایران از ان است. میگو وانامی بومی آمریکاست و مادر میگوی ان برای گرفتن تخم میگو پرورشی از خارج تهیه می شود. گونه بسیار مقاوم  در برابر اسیب های محیط و بیماریها. سایز بندی میگو پرورشی صادراتی به ترتیب زیر است .

میگو صادراتی

در زیر تصویری از این دو گونه برای مقایسه و اشنایی بیشتر شما بزرگوارن قرار داده شده این که کدام بهتر است را  در مقاله ای بررسی خواهیم کرد ولی انچه حایز اهمیت است مزه و طعم هر دو مطبوع و مشتری پسند است.

میگو ها

لیست قیمت میگو صادراتی

قیمت میگو صادراتی تابعی از شکل میگو و نوع بسته بندی است. بسته بندی میگو صادراتی به صورت بسته های 2-6-10 و 12 کیلویی هستند که بسته بندی بصورت شمش و کارتنی است نمونه های شمش ارزانتر هستند و معمولا شرکت های سفارشی می دهند که خواهان بسته بندی مجدد و عرضه با نام برند خودشان هستند اما نمونه های کارتنی به دلیل استفاده از نوع خاصی از کارتن که تواناییی انتقال سریع سرما را داشته باشد کمی گرانتر است.

بیشترین سفارشات صادراتی ایران شامل میگوی با سر و بدون سر می شود که سود اوری کمی دارد. قیمت میگو صادراتی با سر بصورت میانگین بین 4 الی 10 دلار برای هر کیلو می باشد (سایز بندی های مختلف قیمت ها کم و زیاد می شوند)

صنعت عمل اوری ایران اخیرا اقدام به تولید میگو های مزه دار شده با طعم های دودی، زعفرانی،مکزیکی، سیر و جعفری و سوخاری بصورت تازه و منجمد نموده که علاوه بر خلاقیت نواوران قدم ارزشمندی برای ارتقا جایگاه ابزیان پروری ایران در جهان دارد.

میگو 60-70

پخش مستقیم انواع میگو در بازار

از بهترین بازار های فروش ابزیان در کشور بازار عمده فروشی بنادر بوشهر هست همانگونه که می دانید بزرگترین بندر صیادی ایران در این استان واقع شده و اخیرا طرح های بسیار خوبی با صرف هزینه های کلان برای توسعه پرورش میگو و ماهی انجام شده البته لازم به ذکر است استان بوشهر هم اکنون نیز قطب تولید میگوی ایران است و بهترین رکورد های برداشت از این استان صرف ثبت شده. با این اوصاف می توان انواع میگو های دریایی و پروررشی را با مراجعه به بازار های این استان تهیه کرد و یا با استفاده از فروشگاه های انلاین معتبر که در این استان فعالیت دارند محصول مورد نظر خود را با کمترین هزینه پولی و زمانی تهیه کرد.

مجموعه بارفو یکی از  محدود شرکت های فعال در  استان بوشهر است که هم بصورت فیزیکی و هم بصورت مجازی در زمینه فروش عمده و خرده ابزیان استانی و به ویژه میگوی صادراتی بوشهر فعالیت وسیعی دارد. امکان ارسال میگو به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان و با رعایت کلیه اصول اخلاقی و بهداشتی از جمله خط مش های ماست تا انچه مشتری سفارش می دهد دقیقا و دقیقا همان را دریافت کند

ما این را متوجه شدیم بسیاری از مردمان کشورمان به دلیل عدم دسترسی مناسب به محصول تازه و یکبار استفاده کردن از میگو های ناسالم و کهنه تجربه خوبی از مصرف میگو ندارند و به همین دلیل از مزایای بیشمار سالم ترین غذای جهان بی نصیب می مانند. به همین علت همت خود را بر این اصل قرار داده ایم که از در صداقت و درستی با مشتریان برخورد کنیم و چنانچه محصولی عیبی داشت ان را در ابتدا بیان کنیم ما بر این باور هستیم که سود پایداردر هر تجارتی با خیرخواهی برای مشتریان و خریداران بدست می آید و هیچ راه میانبر دیگری وجود ندارد.

 

حسین ادیب فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرآوری ابزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات میگو تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید