مجموعه فرآوری ابزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات میگو تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع میگو صادراتی | صادرات میگو ببری به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

sea-tiger-shrimps صادرات میگو ببری بوشهر به ترکیهصادرات میگو ایران به روسیه
میگو ببری

انواع میگو صادراتی ایران از بنادر چابهار،بوشهرو بندرعباس به مقاصد خریداری شده صادر می شود. صادرات میگو نیاز به کانتینر های یخچالدار و دمای -18 درجه برای حفظ کیفیت و تازگی میگو بسته بندی شده دارد. که همین امر سبب محدودیت در صادرات این محصول می شود. ترکیه به عنوان یکی از کشورهای مصرف کننده می تواند بازار مناسبی برای انواع میگو های ایرانی باشد. که این امر نیازمند مساعدت شرکت های بیمه و حمل و نقل بین المللی است. ترکیه برای میگوی ایران بازاری جدید است و تا کنون هیچ کدام از تولید کنندگان ایران میگوی این بازار را تامین نکرده اند.

sea-tiger-shrimps
صادرات میگو ببری بوشهر به ترکیه

کشور ترکیه با جمعیتی بالغ بر 80 میلیون نفر یکی از بازارهای مصرف آبزیان دریایی است اغلب مصرف این کشور از طریق واردات از دریایی سیاه تامین می شود و یکی از مجهزترین و به روز ترین بازار های شیلات خاورمیانه در این کشور مستقر است. به دلیل کم کاری تجار ایرانی این بازار بکر و مستعد تاکنون مزه بی نظیر میگو های ایرانی و بطور خاص میگو ببری را نچشیده است.
این در حالی است که به دلیل نزدیکی سلیقه و ذائقه مردم ترکیه به ایران تقریبا می توان با صرف هزینه کم می توان میگوی با کیفیت جنوب ایران را معرفی کرد. سایز های درشت میگو همانند 15-20 و سایز های پایین تر مقبولیت بیشتری برای ترک زبان ها دارد که این سایز ها فقط در گونه ببری میگو قابل رویت است پس میگوی ببری چابهار و بوشهر ایده آل این بازار است. اما سایر گونه های میگو همانند سرتیز به دلیل مزه و طعم دلچسب طرفداران خود را دارد.

ways-to-thaw-shrimp

صادرات میگو ایران به روسیه

روسیه همسایه شمالی ما یکی از خریداران بالقوه میگو ایران است. با توجه به تولید بخش اعظم میگوی ایران در سواحل جنوبی کشور برای صادرات میگو به روسیه نیازمند حمل و نقل زمینی هستیم . غالب صادرات ایران از ایران به روسیه از طریق بندر امیر اباد انجام می شود اما به دلیل عدوم وجود کانتینر های یخچال دار در بخش حمل دریایی تنها گزینه موجود برای صادرات به روسیه حمل و نقل زمینی است بسته به مبدا و مقصد تعیین شده هزینه حمل زمینی از ایران به روسیه چیزی در حدود 6100 -6300 دلار است و با توجه به اجازه حمل 20 تن هر ماشین می توان نتیجه گرفت که هر یک کیلو میگو به هزینه ای کمتر از 50 سنت برای حمل نیاز دارد. کد IR  و گواهینامه EC از پیش نیاز های ورود به این بازار سخت اما جذاب است.

بطور کلی حوزه CIF یکی از حوزه های سخت برای بازار میگو می باشد و صادرات به این نواحی نیازمند سخت کوشی و بازاریابی عالی هست اما مزیت بسیار خوب ان امکان کار کردن مداوم بدون داشتن دغدغه های متداول صادراتی است.

برای دریافت لیست قیمت انواع میگو صادراتی ( CIF-FOB_EXW ) می توانید از طریق بخش تماس با ما سایت اقدام فرمائید.

حسین ادیب فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرآوری ابزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات میگو تازه،میگوی منجمد،میگوی خشک شده،ماهی پرورشی،کنسرو ماهی تن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید